منو
Your Cart

Lowenstein Medical | لوون اشتاین مدیکال

دستگاه بای پپ Prisma25S ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :دارای تکنولوژی انحصاری TRIlevel جهت..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
دستگاه بای پپ Prisma25ST ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :دارای تکنولوژی انحصاری TRIlevel جه..
43,600,000 تومان
بدون مالیات:43,600,000 تومان
دستگاه بای پپ Prisma30ST ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :دارای تکنولوژی انحصاری TRIlevel جه..
53,410,000 تومان
بدون مالیات:53,410,000 تومان
دستگاه سی پپ Prisma SOFT، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :حداکثر فشار دمی 20 سانتی متر آبکم ص..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
دستگاه سی پپ اتوماتیکPrisma SMART ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :حداکثر فشار دمی 20 سانتی ..
21,800,000 تومان
بدون مالیات:21,800,000 تومان
ماسک CARA - FullFace لوون اشتاین - Lowenstein ساخت آلمان ماسک CARA - FullFace لوون اشتاین - Lowenstein ساخت آلمان
جدید موجود نیست.
ماسک جهت استفاده دستگاه های سی پپ و بای پپتمام صورتسبکژله ایدر سایز ها S  , M , L..
1,550,800 تومان
بدون مالیات:1,550,800 تومان
ماسک Joyce One - FullFace لوون اشتاین - Lowenstein ساخت آلمان ماسک Joyce One - FullFace لوون اشتاین - Lowenstein ساخت آلمان
جدید موجود نیست.
برند: Lowenstein Medical | لوون اشتاین مدیکال مدل: ماسک Joyce One
ماسک جهت استفاده دستگاه های سی پپ و بای پپتمام صورتسبکژله ایتک سایز..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
دستگاه ونتیلاتور PrismaVENT 50 ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :دارای مود های حجمی و فشاریتک..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)