منو
Your Cart

بلاگ درمانچی - پالس اکسیمتر RSS فید

۲۲ اسفند راه برای ارتقای کیفیت استفاده از دستگاه اکسیژن ساز پرتابل
Morteza 0 976
 راه برای ارتقای کیفیت استفاده از دستگاه اکسیژن ساز پرتابلدستگاه اکسیژن ساز پرتابل روشی مبتکرانه و پیشرفته برای اکسیژن درمانی است که در سالهای گذشته بسیار رایج و محبوب شده است، زیرا به افراد آزادی عمل بیشتری می دهد. همان طور که سازنده های تجهیزات پزشکی همیشه به دنبال بهبود کیفیت دستگاه های خود هستند، بیماران نیز همواره منتظر پیشرفت علم و دستگاه های..
۱۴ بهمن آیا ممکن است در خانه به پالس اکسیمتر احتیاج پیدا کنید
Morteza 0 2811
آیا ممکن است در خانه به پالس اکسیمتر احتیاج پیدا کنید؟استفاده از پالس اکسیمتر می تواند برای بیماران مبتلا به کووید-19(ویروس کرونا) مفید باشد، اما اینکه استفاده از آن برای همه لازم است یا نه، هنوز مشخص نیست. به جرات می توان گفت ویروس کرونا تمام ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. یکی از این جنبه ها، نحوه ی خرید کردن و حتی اقلامی است که در..
۲۱ آذر دستگاه پالس اکسیمتر و نحوه‌ی عملکرد آن
Morteza 0 3869
یکی از مهمترین مواردی که بیماران با مشکلات تنفسی و ریوی از جمله مبتلایان به ویروس covid 19 باید در نظر بگیرند، اندازه‌ گیری میزان اکسیژن در خون است. امروزه این کار به کمک دستگاه کوچک پالس اکسیمتر امکان پذیر می‌باشد. در ادامه نقش پالس اکسیمتر برای بیماران کرونا را بررسی خواهیم کرد.دستگاه پالس اکسیمتر و نحوه‌ی عملکرد آنپالس اکسیمتر یک آزمایش غیر تهاج..
۱ آذر نحوه کارکرد پالس اکسیمتر
Morteza 0 1880
نحوه کارکرد پالس اکسیمتربرای درک نحوه کارکرد پالس اکسیمتر ابتدا لازم است بدانید این دستگاه چه چیزی را اندازه‌گیری می‌کند. اکسیژن برای حیات ضروری است. هر عضو و بافتی از بدن از عضلات گرفته تا اعصاب همه برای عملکرد مناسب نیاز به اکسیژن دارند. اما برای این که اکسیژن به اعضای بدن برسد، ابتدا لازم است از طریق هموگلوبین یا گلبول‌های قرمز خون از ریه‌ها به ..
۱۴ مهر پالس اکسیمتر چیست
Morteza 0 4474
پالس اکسیمتر چیست؟پالس اکسیمتری روشی غیرتهاجمی برای اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون (SpO2) و ضربان قلب بیمار است. به طور خلاصه، پالس اکسیمتری روشی ساده و بدون درد برای این است که ببینیم اکسیژن‌رسانی به نقاط مختلف بدن چگونه است و تپش قلب هر چند وقت یک بار انجام می‌شود. دستگاه‌هایی که این کار را انجام می‌دهند انواع مختلفی دارند و به آن‌ها پالس اکسیمتر گفت..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)