منو
Your Cart

بلاگ درمانچی - ونتیلاتور RSS فید

۲۷ خرداد چه چیزی منجر به تولید مخاط در قفسه سینه می شود و درمان آن چیست؟
Morteza 0 4
چه چیزی منجر به تولید مخاط در قفسه سینه می شود و درمان آن چیست؟التهاب و تجمع مخاط در قفسه سینه می‌تواند منجر به بروز علائمی مانند خس خس سینه، گلو درد و اختلال در خواب بشود. علاوه بر این، مخاط اضافی باعث می‌شود فرد به طور مداوم سرفه‌های خلط دار انجام بدهد. لازم به ذکر است، وجود مقدار اندکی مخاط در قفسه سینه طبیعی است و در صورتی که این مخاط گاهی مقدا..
۱۹ خرداد نکاتی درباره اکسیژن درمانی در خانه هنگام ابتلا به کووید-19
Morteza 0 656
نکاتی درباره اکسیژن درمانی در خانه هنگام ابتلا به کووید-19همه‌گیری کووید-19، شلوغی بیمارستان‌ها و کمبود تجهیزات پزشکی همگی باعث شده‌اند تقاضا برای تجهیزاتی مانند دستگاه‌های کمک تنفسی که شامل دستگاه اکسیژن‌ساز، ونتیلاتور، بای‌پپ و کپسول‌های اکسیژن می‌شوند افزایش پیدا کند. این در حالی است که در موارد ممکن، برای بسیاری از بیماران مبتلا به کووید-19 اکس..
۲۳ آذر دستگاه ونتیلاتور چیست
Morteza 0 6195
ویروس کرونای جدید باعث ایجاد عفونت تنفسی به نام covid 19  می‌شود. این ویروس وارد مجاری تنفسی شده و می‌تواند نفس کشیدن را برای بیمار سخت کند. ونتیلاتور دستگاهی است که در این شرایط به بهبود وضعیت بیماران کمک می‌کند. در این مطلب، نقش دستگاه ونتیلاتور برای بیماران کرونا را بررسی خواهیم کرد.دستگاه ونتیلاتور چیست؟ونتیلاتور دستگاهی است که فرآیند تنفس بدن ..
۲۹ آبان نحوه کارکرد ونتیلاتور
Morteza 0 3473
نحوه کارکرد ونتیلاتوروقتی فردی برای تنفس مصنوعی به ونتیلاتور نیاز داشته باشد، لوله‌ای به نام لوله تراشه (لوله ET) را از طریق بینی یا دهان وارد نای بیمار می‌کنند. البته در مواردی هم لوله از طریق جراحی تراکستومی و برش دادن گلو، مستقیم در نای بیمار قرار داده می‌شود. طرف دیگر این لوله به ونتیلاتور متصل می‌شود. لوله تراشه و ونتیلاتور کارهای مختلفی انجام..
۱۳ مهر ونتیلاتور چیست
Morteza 0 5728
ونتیلاتور چیست؟دستگاه ونتیلاتور  که به آن ونتیلاتور مکانیکی هم گفته می‌شود، ماشینی است که وقتی فرد خود قادر به تنفس هوای کافی نیست از آن استفاده می‌شود تا وظیفه‌ی تنفس را بر عهده بگیرد. گاهی به ونتیلاتور، رسپیراتور یا ماشین تنفس هم گفته می‌شود. بیمار به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به استفاده از ونتیلاتور داشته باشد، اما کمبود سطح اکسیژن یا نفس تنگی ..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)