منو
Your Cart

بلاگ درمانچی - سی پپ RSS فید

۱ بهمن آیا آپنه ی خواب در زمستان بیشتر می شود
KhalilNasab Morteza 0 1562
آیا آپنه ی خواب در زمستان بیشتر می شود؟زمستان فیزیولوژی انسان را تا حدی تغییر می دهد. کنار آمدن با این تغییرات چندان آسان نیست، مگر آنکه محل زندگی شما در مناطقی باشد که در طول سال دمای پایینی دارند. با این حال، فارغ از علاقه ی شما به زمستان، دستگاه تنفسی تان تحت تاثیر این آب و هوا قرار می گیرد، به خصوص اگر دچار آپنه ی خواب باشید. به طور خلاصه آپنه ..
۲۲ آذر سی پپ یا هوای مداوم و پیوسته چیست
KhalilNasab Morteza 0 4136
سی پپ یا هوای مداوم و پیوسته چیست؟CPAP نوعی فشار راه هوایی مثبت است که جریان هوا را برای حفظ فشار مداوم جهت باز ماندن مجاری تنفسی، وارد مجاری تنفسی افراد می‌کند. دستگاه سی پپ جریان مداوم هوا را از طریق لوله و ماسک به مجرای تنفسی منتقل می‌کند. دستگاه‌های سی پپ، به ویژه آن‌هایی که دارای ماسک صورت هستند، می‌توانند مقدار قابل توجهی از میزان هوا در نتیج..
۲۶ آبان نحوه کارکرد سی پپ
KhalilNasab Morteza 0 3413
نحوه کارکرد سی پپحتماً دیده‌اید که دستگاه کمک تنفسی سی پپ (CPAP)، ماسکی برای قرار گرفتن روی دهان، بینی و یا هر دو دارد. اما نحوه عملکرد سی پپ چگونه است؟ این دستگاه چطور به تنفس بیمار کمک می‌کند؟ در واقع، سی پپ ستونی از هوای فشرده با فشار ثابت و مشخصی را به طور پیوسته به سمت دهان و بینی بیمار (که ماسک جلوی صورتش قرار گرفته است) هدایت می‌کند. با باز ..
۱۱ مهر سی پپ چیست
KhalilNasab Morteza 0 2087
سی پپ چیست؟سی پپ (CPAP) مخفف عبارتی است به معنی فشار مجرای هوای مثبت پیوسته. دستگاه سی پپ از مقدار کمی فشار هوا استفاده می‌کند تا مجاری تنفسی را باز نگه دارد. اغلب از این دستگاه برای کمک به بیمارانی استفاده می‌شود که در تنفس در هنگام خواب دچار مشکل هستند. به عبارت دقیق‌تر، کاری که دستگاه سی پپ انجام می‌دهد این است که جلوی بسته شدن مجاری تنفسی فرد د..
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)