منو
Your Cart

بلاگ درمانچی - اکسیژن ساز RSS فید

۲۱ اردیبهشت خوابیدن با دستگاه اکسیژن ساز جریان ثابت
KhalilNasab Morteza 0 10
خوابیدن با دستگاه اکسیژن ساز جریان ثابتدر صورتی که خواب شما در طول شب، کیفیت بالایی داشته باشد، علاوه بر سلامت جسمی، سلامت روحی شما نیز بهبود می یابد. به طور کل خواب کافی توانایی های ذهنی مانند تمرکز، حافظه، قدرت تفکر، توانایی حل مشکلات و قدرت تصمیم گیری را زیاد کرده و منجر به کاهش استرس و اضطراب می شود. برخی از افراد می بایست در هنگام خواب از دستگ..
۱۰ اردیبهشت رژیم غذایی مناسب برای افراد دارای بیماری مزمن انسدادی ریه
KhalilNasab Morteza 0 23
رژیم غذایی مناسب برای افراد دارای بیماری مزمن انسدادی ریهغذایی که می خوریم بر تمام قسمت های بدن ما تاثیر می‌گذارد؛ از این رو انتخاب یک رژیم غذایی مناسب تا حد زیادی با سلامتی ما رابطه مستقیم دارد. یک رژیم غذایی مناسب می تواند تبدیل به سوخت برای عضله ها و ماهیچه ها شود، به تنفس بهتر کمک کند و از بروز بسیاری از بیماری‌ها در ما جلوگیری کند. لازم به ذکر..
۸ اردیبهشت نگهداری از اکسیژن ساز پرتابل
KhalilNasab Morteza 0 31
نگه داری از اکسیژن ساز پرتابلتصور این مسئله که استفاده از دستگاه اکسیژن پرتابل علاوه بر کمک به سیستم تنفسی به ما اجازه می دهد به فعالیت های بیرون از خانه نیز بپردازیم، بسیار آرامش بخش است. این دستگاه به خصوص برای بیماران ریوی بسیار کاربردی است و بنا بر شواهد می تواند علاوه بر بهبود روند بیماری، به بالا بردن کیفیت خواب، حالات روحی و کیفیت زندگی نیز ..
۶ اردیبهشت مزایای اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل)
KhalilNasab Morteza 0 33
مزایای اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل)در زمان گذشته، افرادی که از اکسیژن درمانی استفاده می کردند، گزینه های زیادی برای انتخاب نوع اکسیژن درمانی خود نداشتند. در واقع، در گذشته وسیله های رایج اکسیژن درمانی شامل کپسول اکسیژن و اکسیژن مایع می شد که حمل و نقل آن ها به دلیل وزن زیادشان بسیار سخت بود. همچنین این وسیله ها نیاز به تعویض و پرکردن مجدد دارند؛ زی..
۴ اردیبهشت علل نیاز به اکسیژن درمانی و مزایای استفاده از آن
KhalilNasab Morteza 0 31
علل نیاز به اکسیژن درمانی و مزایای استفاده از آنبرخی از افراد از دوز های پایین اکسیژن برای بهبود سلامت کلی یا مصارف دیگر استفاده می کنند، با این حال ممکن است شخصی به دلیل انواع بیماری نیازمند استفاده از اکسیژن پزشکی باشد. برای استفاده از اکسیژن با دوز بالا لازم است شخص معاینه شده و پس از انجام انواع آزمایش دستگاه کمک تنفسی مناسب و یا دستگاه اکسیژن ..
۱ اردیبهشت اکسیژن درمانی و پاسخ به سوالات مربوط به آن
KhalilNasab Morteza 0 29
اکسیژن درمانی و پاسخ به سوالات مربوط به آناکسیژن درمانی یکی از روش هایی است که به ما در حفظ سلامت ذهن و بدن کمک بسیاری میکند. این روش درمانی به درمان انواع بیماری، افزایش سطح انرژی و سلامت کلی بدن کمک کرده و مزایای بسیاری دارد. در زیر به بررسی این روش درمانی و سوال هایی که ممکن است در رابطه با آن برای افراد پیش بیاید، میپردازیم.اکسیژن درمانی چیست؟ا..
۳۱ فروردین جلوگیری از خشکی بینی، دهان و گلو هنگام اکسیژن درمانی
KhalilNasab Morteza 0 49
جلوگیری از خشکی بینی، دهان و گلو هنگام اکسیژن درمانیدر صورتی که که میزان استفاده ی شما از دستگاه اکسیژن ساز بیشتر از چند ساعت در روز است، یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود، احساس خشکی و ناراحتی در دهان، بینی و گلو است. این اتفاق ممکن است در ابتدای شروع روند اکسیژن درمانی برای بسیاری از افراد اتفاق بیفتد که برخی به آن عادت کرده و برخی دی..
۳۰ فروردین کاربرد اکسیژن درمانی
KhalilNasab Morteza 0 48
کاربرد اکسیژن درمانیانسانها عمل تنفس را که یکی از عملکردهای مهم بدن است، بدون فکر کردن و به صورت غیر ارادی انجام میدهند. هنگامی که شما نفس میکشید، کیسه های کوچک هوا (آلوئولهای تنفسی) که در ریه ی شما وجود دارند، اکسیژن را جذب کرده، از این رو هنگام بازدم تنها کربن دی اکسید به بیرون فرستاده میشود. سپس رگ های خونی، اکسیژن را از کیسه های هوا گرفته و آن ..
۲۵ فروردین تفاوت میان دستگاه اکسیژن ساز و سی پپ
KhalilNasab Morteza 0 49
تفاوت میان دستگاه اکسیژن ساز و سی پپدستگاه اکسیژن ساز و سی پپ هر دو از دستگاه های کمک تنفسی هستند که ممکن است برای دلایل گوناگونی توسط پزشک تجویز شوند. در صورتی که هرکدام از این دستگاه ها به تازگی برای شما تجویز شده باشند، ممکن است بخواهید بیشتر با آن ها و تفاوت های شان آشنا شوید.دستگاه اکسیژن ساز چیست؟دستگاه اکسیژن ساز برخلاف کپسول های اکسیژن که د..
۲۳ فروردین چگونه اکسیژن درمانی به آسیب مغزی کمک می کند
KhalilNasab Morteza 0 50
چگونه اکسیژن درمانی به آسیب مغزی کمک می کند؟همگی از اهمیت بی چون و چرای اکسیژن برای بدن آگاهیم. مغز انسان تنها 3 درصد از بدنش را تشکیل می دهد، با این حال نزدیک به 20 درصد از اکسیژن موجود در جریان خون را برای عملکرد خود استفاده می کند. مغز انسان فعالیت های بسیاری دارد که برای عملکرد کلی بدن لازم است. از این رو نیاز به مصرف مقدار زیادی اکسیژن دارد. د..
۲۲ فروردین تاثیر اکسیژن درمانی بر ریکاوری از کووید-19
KhalilNasab Morteza 0 56
تاثیر اکسیژن درمانی بر ریکاوری از کووید-19در صورتی که پس از ابتلا به کووید-19 (کرونا)، دچار تنگی نفس میشوید، اکسیژن درمانی میتواند به شما در دورهی ریکاوریتان کمک کند. افرادی که به این ویروس مبتلا شده و درمان میشوند، به خوبی میدانند دورهی ریکاوری (بهبودی) از این بیماری مانند سایر بیماریها نیست. در این مقاله به بررسی مزایای احتمالی اکسیژن درمانی روی ..
۱۸ فروردین اکسیژن درمانی برای افرادی مبتلا به ضعف استخوان هستند
KhalilNasab Morteza 0 62
اکسیژن درمانی برای افرادی مبتلا به ضعف استخوان هستندعوامل بسیای مانند افزایش سن موجب میشوند استخوانهای انسان شروع به تحلیل رفتن کرده و در معرض پوکی استخوان قرار بگیرند. تراکم استخوان در بسیاری از افراد با افزایش سن شروع به تحلیل رفتن می کند، از این رو لازم است با انجام اقداماتی مانند تغذیهی مناسب و اکسیژن درمانی از پیشرفت آن و ابتلا به پوکی استخوان..
نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)