منو
Your Cart

بلاگ درمانچی - اکسیژن درمانی RSS فید

۲۷ اردیبهشت اکسیژن درمانی و تجهیزات آن
Morteza 0 15220
اکسیژن درمانی و تجهیزات آن برای انتخاب تجهیزات اکسیژن درمانی که متناسب برای شما و نزدیکانتان باشد، می بایست از راهنمایی ها و مشاوره با پزشک خود و فروشنده ی دستگاه نهایت استفاده را بکنید. اینگونه می توانید وسایلی را انتخاب کنید که متناسب با بیماری شما، نحوه ی زندگی، فعالیت ها و میزان اکسیژنی باشد که بدنتان به آن احتیاج دارد. هدف از این کار انتخاب، خ..
۲۰ اردیبهشت انواع مسافرت با دستگاه اکسیژن ساز
Morteza 0 6661
انواع مسافرت با دستگاه اکسیژن سازاکسیژن درمانی بدین معنا نیست که فرد دیگر نمی تواند لذت انواع مسافرت را تجربه کند، حتی برای افرادی ک لازم است دائما از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کند. البته مسافرت در این شرایط نیازمند اندکی برنامه ریزی و رعایت نکاتی است که در این مقاله به آن پرداخته می شود. در ابتدا لازم است در ارتباط با این سفر با پزشک مشورت شود تا ..
۱۸ اردیبهشت مزایای بای پپ درمانی
Morteza 0 6224
مزایای بای پپ درمانیکیفیت خواب پایین یکی از مشکلات رایج در بسیاری از کشورهاست. برای مثال در استرالیا از هر سه نفر، یک نفر با مشکلات خواب دست و پنجه نرم میکند که معمولا دلیل اصلی آن، آپنهی خواب است. این بیماری یک اختلال خواب خطرناک است که به موجب آن تنفس فرد، در طول خواب قطع میشود. با این حال، خوشبختانه این بیماری را میتوان به کمک سی پپ درمانی یا با..
۶ اردیبهشت مزایای اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل)
Morteza 0 202
مزایای اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل)در زمان گذشته، افرادی که از اکسیژن درمانی استفاده می کردند، گزینه های زیادی برای انتخاب نوع اکسیژن درمانی خود نداشتند. در واقع، در گذشته وسیله های رایج اکسیژن درمانی شامل کپسول اکسیژن و اکسیژن مایع می شد که حمل و نقل آن ها به دلیل وزن زیادشان بسیار سخت بود. همچنین این وسیله ها نیاز به تعویض و پرکردن مجدد دارند؛ زی..
۴ اردیبهشت علل نیاز به اکسیژن درمانی و مزایای استفاده از آن
Morteza 0 156
علل نیاز به اکسیژن درمانی و مزایای استفاده از آنبرخی از افراد از دوز های پایین اکسیژن برای بهبود سلامت کلی یا مصارف دیگر استفاده می کنند، با این حال ممکن است شخصی به دلیل انواع بیماری نیازمند استفاده از اکسیژن پزشکی باشد. برای استفاده از اکسیژن با دوز بالا لازم است شخص معاینه شده و پس از انجام انواع آزمایش دستگاه کمک تنفسی مناسب و یا دستگاه اکسیژن ..
۱ اردیبهشت اکسیژن درمانی و پاسخ به سوالات مربوط به آن
Morteza 0 146
اکسیژن درمانی و پاسخ به سوالات مربوط به آناکسیژن درمانی یکی از روش هایی است که به ما در حفظ سلامت ذهن و بدن کمک بسیاری میکند. این روش درمانی به درمان انواع بیماری، افزایش سطح انرژی و سلامت کلی بدن کمک کرده و مزایای بسیاری دارد. در زیر به بررسی این روش درمانی و سوال هایی که ممکن است در رابطه با آن برای افراد پیش بیاید، میپردازیم.اکسیژن درمانی چیست؟ا..
۳۱ فروردین جلوگیری از خشکی بینی، دهان و گلو هنگام اکسیژن درمانی
Morteza 0 144
جلوگیری از خشکی بینی، دهان و گلو هنگام اکسیژن درمانیدر صورتی که که میزان استفاده ی شما از دستگاه اکسیژن ساز بیشتر از چند ساعت در روز است، یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود، احساس خشکی و ناراحتی در دهان، بینی و گلو است. این اتفاق ممکن است در ابتدای شروع روند اکسیژن درمانی برای بسیاری از افراد اتفاق بیفتد که برخی به آن عادت کرده و برخی دی..
۳۰ فروردین کاربرد اکسیژن درمانی
Morteza 0 176
کاربرد اکسیژن درمانیانسانها عمل تنفس را که یکی از عملکردهای مهم بدن است، بدون فکر کردن و به صورت غیر ارادی انجام میدهند. هنگامی که شما نفس میکشید، کیسه های کوچک هوا (آلوئولهای تنفسی) که در ریه ی شما وجود دارند، اکسیژن را جذب کرده، از این رو هنگام بازدم تنها کربن دی اکسید به بیرون فرستاده میشود. سپس رگ های خونی، اکسیژن را از کیسه های هوا گرفته و آن ..
۲۳ فروردین چگونه اکسیژن درمانی به آسیب مغزی کمک می کند
Morteza 0 95
چگونه اکسیژن درمانی به آسیب مغزی کمک می کند؟همگی از اهمیت بی چون و چرای اکسیژن برای بدن آگاهیم. مغز انسان تنها 3 درصد از بدنش را تشکیل می دهد، با این حال نزدیک به 20 درصد از اکسیژن موجود در جریان خون را برای عملکرد خود استفاده می کند. مغز انسان فعالیت های بسیاری دارد که برای عملکرد کلی بدن لازم است. از این رو نیاز به مصرف مقدار زیادی اکسیژن دارد. د..
۲۲ فروردین تاثیر اکسیژن درمانی بر ریکاوری از کووید-19
Morteza 0 106
تاثیر اکسیژن درمانی بر ریکاوری از کووید-19در صورتی که پس از ابتلا به کووید-19 (کرونا)، دچار تنگی نفس میشوید، اکسیژن درمانی میتواند به شما در دورهی ریکاوریتان کمک کند. افرادی که به این ویروس مبتلا شده و درمان میشوند، به خوبی میدانند دورهی ریکاوری (بهبودی) از این بیماری مانند سایر بیماریها نیست. در این مقاله به بررسی مزایای احتمالی اکسیژن درمانی روی ..
۱۸ فروردین اکسیژن درمانی برای افرادی مبتلا به ضعف استخوان هستند
Morteza 0 105
اکسیژن درمانی برای افرادی مبتلا به ضعف استخوان هستندعوامل بسیای مانند افزایش سن موجب میشوند استخوانهای انسان شروع به تحلیل رفتن کرده و در معرض پوکی استخوان قرار بگیرند. تراکم استخوان در بسیاری از افراد با افزایش سن شروع به تحلیل رفتن می کند، از این رو لازم است با انجام اقداماتی مانند تغذیهی مناسب و اکسیژن درمانی از پیشرفت آن و ابتلا به پوکی استخوان..
۱۶ فروردین سفر با اکسیژن ساز پرتابل
Morteza 0 234
سفر با اکسیژن ساز پرتابلهمان طور که می دانیم دستگاه اکسیژن پرتابل (قابل حمل) می تواند کیفیت زندگی افرادی که می بایست تحت اکسیژن درمانی باشند، به طور چشم گیری بهبود ببخشد. استفاده از این دستگاه به این افراد کمک می کند تا بتوانند سبک زندگی فعالی داشته باشند که شامل فعالیت هایی مانند باغبانی، گردش و ورزش میشود. علاوه بر این، اکسیژن سازهای پرتابل به شم..
نمایش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)