منو
Your Cart

بلاگ درمانچی - ونتیلاتور RSS فید

۲۷ خرداد چه چیزی منجر به تولید مخاط در قفسه سینه می شود و درمان آن چیست؟
Morteza 0 4
چه چیزی منجر به تولید مخاط در قفسه سینه می شود و درمان آن چیست؟التهاب و تجمع مخاط در قفسه سینه می‌تواند منجر به بروز علائمی مانند خس خس سینه، گلو درد و اختلال در خواب بشود. علاوه بر این، مخاط اضافی باعث می‌شود فرد به طور مداوم سرفه‌های خلط دار انجام بدهد. لازم به ذکر است، وجود مقدار اندکی مخاط در قفسه سینه طبیعی است و در صورتی که این مخاط گاهی مقدا..
۱۹ خرداد نکاتی درباره اکسیژن درمانی در خانه هنگام ابتلا به کووید-19
Morteza 0 657
نکاتی درباره اکسیژن درمانی در خانه هنگام ابتلا به کووید-19همه‌گیری کووید-19، شلوغی بیمارستان‌ها و کمبود تجهیزات پزشکی همگی باعث شده‌اند تقاضا برای تجهیزاتی مانند دستگاه‌های کمک تنفسی که شامل دستگاه اکسیژن‌ساز، ونتیلاتور، بای‌پپ و کپسول‌های اکسیژن می‌شوند افزایش پیدا کند. این در حالی است که در موارد ممکن، برای بسیاری از بیماران مبتلا به کووید-19 اکس..
۱۳ اردیبهشت مقاله ای کوتاه درباره ی بای پپ
Morteza 0 130
مقاله ای کوتاه درباره ی بای پپ اگر شما دچار بیماری های مانند آپنه ی خواب یا COPD باشید، حتما نام دستگاه های کمک تنفسی بای پپ (BiPAP) و سی پپ (CPAP) را شنیده اید. از این دستگاه ها به طور گسترده برای کمک به درمان انواع بیماری، اختلالات خواب و بیماری های ریوی استفاده می شود، با این حال دستگاه بای پپ در شرایطی می تواند بسیار قوی تر از سی پپ عمل کند. با..
۲۷ اسفند بای پپ و بیماری مزمن انسدادی ریه
Morteza 0 265
بای پپ و بیماری مزمن انسدادی ریهبای پپ (BiPAP) دستگاه کمک تنفسی کوچکی است که برای بیمارانی استفاده می شود که در تنفس خود با مشکل رو به رو هستند. زمانی که فرد به بای پپ متصل باشد، هنگام دم هوای متراکم را از طریق ماسک وارد ریهی خود می کند که به تنظیم الگوی تنفسی کمک می کند. بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) عمل دم را با سختی مواجه می کند، زیرا در این شر..
۲۵ اسفند شرکت لوون اشتاین (Löwenstein Medical)
Morteza 0 813
شرکت لوون اشتاین (Löwenstein Medical)شرکت لوون اشتاین مدیکال در سطح بینالملل نام آشناییست که به طراحی های متنوع و کیفیت بالا مشهور است. حیطهی کاری این شرکت در رابطه با محصولات زیر است:دستگاه های کمک تنفسی مثل سی پپ (CPAP) و بای پپ (BiPAP)بیهوشیونتیلاسیونتست خوابنوزادان این شرکت نزدیک به 70 سال قدمت دارد که او را تبدیل به یکی از باتجربه ترین شرکت ها..
۱۴ بهمن آیا ممکن است در خانه به پالس اکسیمتر احتیاج پیدا کنید
Morteza 0 2811
آیا ممکن است در خانه به پالس اکسیمتر احتیاج پیدا کنید؟استفاده از پالس اکسیمتر می تواند برای بیماران مبتلا به کووید-19(ویروس کرونا) مفید باشد، اما اینکه استفاده از آن برای همه لازم است یا نه، هنوز مشخص نیست. به جرات می توان گفت ویروس کرونا تمام ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. یکی از این جنبه ها، نحوه ی خرید کردن و حتی اقلامی است که در..
۲۳ آذر دستگاه ونتیلاتور چیست
Morteza 0 6195
ویروس کرونای جدید باعث ایجاد عفونت تنفسی به نام covid 19  می‌شود. این ویروس وارد مجاری تنفسی شده و می‌تواند نفس کشیدن را برای بیمار سخت کند. ونتیلاتور دستگاهی است که در این شرایط به بهبود وضعیت بیماران کمک می‌کند. در این مطلب، نقش دستگاه ونتیلاتور برای بیماران کرونا را بررسی خواهیم کرد.دستگاه ونتیلاتور چیست؟ونتیلاتور دستگاهی است که فرآیند تنفس بدن ..
۲۹ آبان نحوه کارکرد ونتیلاتور
Morteza 0 3473
نحوه کارکرد ونتیلاتوروقتی فردی برای تنفس مصنوعی به ونتیلاتور نیاز داشته باشد، لوله‌ای به نام لوله تراشه (لوله ET) را از طریق بینی یا دهان وارد نای بیمار می‌کنند. البته در مواردی هم لوله از طریق جراحی تراکستومی و برش دادن گلو، مستقیم در نای بیمار قرار داده می‌شود. طرف دیگر این لوله به ونتیلاتور متصل می‌شود. لوله تراشه و ونتیلاتور کارهای مختلفی انجام..
۱۳ مهر ونتیلاتور چیست
Morteza 0 5728
ونتیلاتور چیست؟دستگاه ونتیلاتور  که به آن ونتیلاتور مکانیکی هم گفته می‌شود، ماشینی است که وقتی فرد خود قادر به تنفس هوای کافی نیست از آن استفاده می‌شود تا وظیفه‌ی تنفس را بر عهده بگیرد. گاهی به ونتیلاتور، رسپیراتور یا ماشین تنفس هم گفته می‌شود. بیمار به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به استفاده از ونتیلاتور داشته باشد، اما کمبود سطح اکسیژن یا نفس تنگی ..
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)