منو
Your Cart

بلاگ درمانچی - سی پپ RSS فید

۲۳ اردیبهشت مبارزه با اضطراب و بیماری مزمن انسدادی ریه
KhalilNasab Morteza 0 2
مبارزه با اضطراب و بیماری مزمن انسدادی ریهشرایط بسیاری مانند تنگی نفس و عدم توانایی در نفس کشیدن می‌تواند منجر به احساس اضطراب در افرادی شود که دچار بیماری‌های مزمن انسدادی ریه (COPD)هستند. هنگام قرار گرفتن در موقعیت‌های سختی از این دست، لازم است به یاد داشته باشید که در این شرایط تنها نیستید و می‌توانید از دیگران کمک بگیرید. در این مقاله به ارتباط..
۱۸ اردیبهشت مزایای بای پپ درمانی
KhalilNasab Morteza 0 13
مزایای بای پپ درمانیکیفیت خواب پایین یکی از مشکلات رایج در بسیاری از کشورهاست. برای مثال در استرالیا از هر سه نفر، یک نفر با مشکلات خواب دست و پنجه نرم میکند که معمولا دلیل اصلی آن، آپنهی خواب است. این بیماری یک اختلال خواب خطرناک است که به موجب آن تنفس فرد، در طول خواب قطع میشود. با این حال، خوشبختانه این بیماری را میتوان به کمک سی پپ درمانی یا با..
۱۳ اردیبهشت مقاله ای کوتاه درباره ی بای پپ
KhalilNasab Morteza 0 22
مقاله ای کوتاه درباره ی بای پپ اگر شما دچار بیماری های مانند آپنه ی خواب یا COPD باشید، حتما نام دستگاه های کمک تنفسی بای پپ (BiPAP) و سی پپ (CPAP) را شنیده اید. از این دستگاه ها به طور گسترده برای کمک به درمان انواع بیماری، اختلالات خواب و بیماری های ریوی استفاده می شود، با این حال دستگاه بای پپ در شرایطی می تواند بسیار قوی تر از سی پپ عمل کند. با..
۱۰ اردیبهشت رژیم غذایی مناسب برای افراد دارای بیماری مزمن انسدادی ریه
KhalilNasab Morteza 0 22
رژیم غذایی مناسب برای افراد دارای بیماری مزمن انسدادی ریهغذایی که می خوریم بر تمام قسمت های بدن ما تاثیر می‌گذارد؛ از این رو انتخاب یک رژیم غذایی مناسب تا حد زیادی با سلامتی ما رابطه مستقیم دارد. یک رژیم غذایی مناسب می تواند تبدیل به سوخت برای عضله ها و ماهیچه ها شود، به تنفس بهتر کمک کند و از بروز بسیاری از بیماری‌ها در ما جلوگیری کند. لازم به ذکر..
۷ اردیبهشت نکاتی برای بیماران ریوی در دوران کووید-19
KhalilNasab Morteza 0 29
نکاتی برای بیماران ریوی در دوران کووید-19همه گیری کووید-19 منجر به ایجاد احساس اضطراب و استرس در بسیاری از افراد در سرتاسر جهان شده است. این ویروس برای افرادی که پیشینه بیماری یا سیستم ایمنی ضعیف دارند، تهدید جدی تری است. لازم به ذکر است، داشتن بیماری های ریوی، احتمال ابتلا به کووید-19 را افزایش نمی دهد؛ اما در صورت ابتلای این بیماران به ویروس کرون..
۵ اردیبهشت روند بای پپ درمانی
KhalilNasab Morteza 0 30
روند بای پپ درمانیدرمان با دستگاه بای پپ برای بیماری های بسیاری تجویز شده و تاثیر مثبتی بر روند درمان و کیفیت زندگی بیماران می گذارد. در صورتی که این روش درمان به تازگی برای شما تجویز شده است، ممکن است در ابتدا اندکی سردرگم باشید. از این رو لازم است اطلاعاتی ابتدایی درباره ی این روش درمان داشته باشید که در این مقاله ذکر می شوند. پیش از بای پپ درمان..
۱ اردیبهشت اکسیژن درمانی و پاسخ به سوالات مربوط به آن
KhalilNasab Morteza 0 29
اکسیژن درمانی و پاسخ به سوالات مربوط به آناکسیژن درمانی یکی از روش هایی است که به ما در حفظ سلامت ذهن و بدن کمک بسیاری میکند. این روش درمانی به درمان انواع بیماری، افزایش سطح انرژی و سلامت کلی بدن کمک کرده و مزایای بسیاری دارد. در زیر به بررسی این روش درمانی و سوال هایی که ممکن است در رابطه با آن برای افراد پیش بیاید، میپردازیم.اکسیژن درمانی چیست؟ا..
۲۹ فروردین مزایای استفاده از دستگاه بای پپ برای آپنه ی خواب
KhalilNasab Morteza 0 39
مزایای استفاده از دستگاه بای پپ برای آپنهی خوابکیفیت خواب بسیاری از افراد در سراسر جهان بسیار پایین است که می تواند دلایل مختلفی از جمله اضطراب و انواع بیماری های تنفسی داشته باشد. یکی از این بیماریهای تنفسی آپنه ی خواب است که به موجب آن تنفس فرد هنگام خوابیدن قطع و وصل میشود. خوشبختانه این بیماری با استفاده از دستگاه های کمک تنفسی سی پپ و بای پپ ق..
۲۵ فروردین تفاوت میان دستگاه اکسیژن ساز و سی پپ
KhalilNasab Morteza 0 49
تفاوت میان دستگاه اکسیژن ساز و سی پپدستگاه اکسیژن ساز و سی پپ هر دو از دستگاه های کمک تنفسی هستند که ممکن است برای دلایل گوناگونی توسط پزشک تجویز شوند. در صورتی که هرکدام از این دستگاه ها به تازگی برای شما تجویز شده باشند، ممکن است بخواهید بیشتر با آن ها و تفاوت های شان آشنا شوید.دستگاه اکسیژن ساز چیست؟دستگاه اکسیژن ساز برخلاف کپسول های اکسیژن که د..
۲۷ اسفند بای پپ و بیماری مزمن انسدادی ریه
KhalilNasab Morteza 0 112
بای پپ و بیماری مزمن انسدادی ریهبای پپ (BiPAP) دستگاه کمک تنفسی کوچکی است که برای بیمارانی استفاده می شود که در تنفس خود با مشکل رو به رو هستند. زمانی که فرد به بای پپ متصل باشد، هنگام دم هوای متراکم را از طریق ماسک وارد ریهی خود می کند که به تنظیم الگوی تنفسی کمک می کند. بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) عمل دم را با سختی مواجه می کند، زیرا در این شر..
۲۵ اسفند شرکت لوون اشتاین (Löwenstein Medical)
KhalilNasab Morteza 0 767
شرکت لوون اشتاین (Löwenstein Medical)شرکت لوون اشتاین مدیکال در سطح بینالملل نام آشناییست که به طراحی های متنوع و کیفیت بالا مشهور است. حیطهی کاری این شرکت در رابطه با محصولات زیر است:دستگاه های کمک تنفسی مثل سی پپ (CPAP) و بای پپ (BiPAP)بیهوشیونتیلاسیونتست خوابنوزادان این شرکت نزدیک به 70 سال قدمت دارد که او را تبدیل به یکی از باتجربه ترین شرکت ها..
۲۴ اسفند چگونه اکسیژن درمانی در طول شب می تواند جان شما را نجات بدهد
KhalilNasab Morteza 0 906
چگونه اکسیژن درمانی در طول شب می تواند جان شما را نجات بدهد؟سطح اکسیژن خون در بدن هنگام بیداری معمولا بین 95 تا 99 درصد متغیر است. این مقدار در هنگام خواب به طور طبیعی افت می کند، زیرا تنفس افراد در هنگام خواب به اندازهی زمان بیداری عمیق نیست. با این حال سطح اشباع اکسیژن خون می بایست بالای 90 درصد باشد و اگر این مقدار به زیر 88 درصد برسد، پزشک برای..
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)