راه برای ارتقای کیفیت استفاده از دستگاه اکسیژن ساز پرتابل

دستگاه اکسیژن ساز پرتابل روشی مبتکرانه و پیشرفته برای اکسیژن درمانی است که در سالهای گذشته بسیار رایج و محبوب شده است، زیرا به افراد آزادی عمل بیشتری می دهد. همان طور که سازنده های تجهیزات پزشکی همیشه به دنبال بهبود کیفیت دستگاه های خود هستند، بیماران نیز همواره منتظر پیشرفت علم و دستگاه هایی با ویژگی ها و قابلیت های بهتر هستند. از این رو در زیر راه هایی برای استفادهی بهتر و موثرتر از دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل بازگو می شود:
 

1. خرید باتری یدکی 

داشتن باتری یدکی می تواند کمک بسیاری کند تا از دستگاه خود نهایت استفاده را ببرید. در واقع، داشتن باتری اضافه میتواند به معنای جلوگیری از ترک اجباری یک مراسم یا گردش باشد. این مورد بیشتر مخصوص کسانی است که ساعات زیادی را در محیط بیرون از خانه صرف می کنند یا نیاز به جریان بالایی از اکسیژن دارند و ممکن است شارژ دستگاهشان زودتر از دیگر افراد تمام شود.

2. باتری های یدکی را همیشه کاملا شارژ نگه دارید

افراد تحت درمان می بایست همیشه باتری های یدکی خود را در حالت شارژ کامل نگاهداری کنند، زیرا در صورتی که باتری برای مدتی طولانی خالی باشد، ممکن است خراب شود. همچنین آماده بودن باتری یدکی این امکان را به شما می دهد تا باتری دستگاه را در هر زمان عوض کرده و نگران آسیب رسیدن به باتری و دستگاه خود نباشید. لازم به ذکر است، در صورتی که دو عدد باتری دارید از ان ها به صورت چرخشی استفاده کرده و باتری ای که کامل پر باشد را در اولویت قرار بدهید. همچنین، در صورتی که قصد استفاده از باتری های یدکی خود را ندارید آن ها را تا 50 درصد شارژ کرده و کنار بگذارید تا آسیبی به سلول های باتری وارد نشود.

3. از کیف تجهیزاتی که معمولا همراه دستگاه است، استفاده کنید.

این کیف برای انواع مختلف دستگاه اکسیژن ساز، متفاوت است و بسته به نوع دستگاه، در اندازه ها و شکل های گوناگونی طراحی می شود. کیف تجهیزات وسیلهی بسیار مناسبی برای نظم دهی به متعلقات دستگاه است و به شما کمک می کند آن ها را به گونهای بچینید که در پیدا کردن آنها با هیج مشکلی روبرو نشوید و هیچ وسیلهای را گم نکنید. کیف تجهیزات معمولا با زیپ بسته میشود تا آن ها را ایمن نگاه دارد. با این حال اگر دستگاهی که خریداری می کنید، این کیف را نداشته باشد می توانید در صورت نیاز آن را به صورت جداگانه بخرید.

4. از منبع تغذیه با جریان DC استفاده کنید.

تمام دستگاه های اکسیژن ساز این منبع تغذیه را دارند که با واسطهی آن می توان دستگاه را از طریق فندک خودرو شارژ کرد. دستگاه های پالسی می توانند به خوبی از طرق جریان DC شارژ شده و اکسیژن رسانی به بیمار را انجام دهند.
5. از تجهیزات جانبی دستگاه استفاده کنید.

برای دستگاه های اکسیژن ساز، تجهیزات جانبی بسیاری طراحی و ساخته می شود که همراه با دستگاه فروخته نمی شوند و افراد در صورت نیاز آن ها را به صورت جداگانه خریداری می کنند. برخی از این تجهیزات شامل انواع کیف و کوله پشتی، پالس اکسیمتر و باتری های یدکی می شوند. از کیف ها برای جابجایی دستگاه بدون استفاده از دست استفاده می شود که آزادی عمل بسیاری به فرد داده و وزن دستگاه را به طور مساوی تقسیم می کنند تا حمل و نقل آن آسان تر باشد. پالس اکسیمتر نیز وسیله ای است که به کمک آن می توان ضربان قلب و سطح اشباع اکسیژن خون را اندازه گرفت و آنها را به دقت کنترل کرد.

شما می توانید بصورت آنلاین اقدام به خرید اکسیژن ساز نموده و یا جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن ۰۲۱.۲۲۸۰۰۱۱۰ و یا از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۰۰۱۹۱۶۱۴ تماس حاصل فرمایید.بیشتربدانید: