راه برای ارتقای کیفیت استفاده از دستگاه اکسیژن ساز پرتابل

دستگاه اکسیژن ساز پرتابل روشی مبتکرانه و پیشرفته برای اکسیژن درمانی است که در سالهای گذشته بسیار رایج و محبوب شده است، زیرا به افراد آزادی عمل بیشتری می دهد. همان طور که سازنده های تجهیزات پزشکی همیشه به دنبال بهبود کیفیت دستگاه های خود هستند، بیماران نیز همواره منتظر پیشرفت علم و دستگاه هایی با ویژگی ها و قابلیت های بهتر هستند. از این رو در زیر راه هایی برای استفادهی بهتر و موثرتر از دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل بازگو می شود:
 

1. خرید باتری یدکی 

داشتن باتری یدکی می تواند کمک بسیاری کند تا از دستگاه خود نهایت استفاده را ببرید. در واقع، داشتن باتری اضافه میتواند به معنای جلوگیری از ترک اجباری یک مراسم یا گردش باشد. این مورد بیشتر مخصوص کسانی است که ساعات زیادی را در محیط بیرون از خانه صرف می کنند یا نیاز به جریان بالایی از اکسیژن دارند و ممکن است شارژ دستگاهشان زودتر از دیگر افراد تمام شود.

2. باتری های یدکی را همیشه کاملا شارژ نگه دارید

افراد تحت درمان می بایست همیشه باتری های یدکی خود را در حالت شارژ کامل نگاهداری کنند، زیرا در صورتی که باتری برای مدتی طولانی خالی باشد، ممکن است خراب شود. همچنین آماده بودن باتری یدکی این امکان را به شما می دهد تا باتری دستگاه را در هر زمان عوض کرده و نگران آسیب رسیدن به باتری و دستگاه خود نباشید. لازم به ذکر است، در صورتی که دو عدد باتری دارید از ان ها به صورت چرخشی استفاده کرده و باتری ای که کامل پر باشد را در اولویت قرار بدهید. همچنین، در صورتی که قصد استفاده از باتری های یدکی خود را ندارید آن ها را تا 50 درصد شارژ کرده و کنار بگذارید تا آسیبی به سلول های باتری وارد نشود.

3. از کیف تجهیزاتی که معمولا همراه دستگاه است، استفاده کنید.

این کیف برای انواع مختلف دستگاه اکسیژن ساز، متفاوت است و