منو
Your Cart

تجهیزات پزشکی RSS فید

۲۱ اردیبهشت خوابیدن با دستگاه اکسیژن ساز جریان ثابت
KhalilNasab Morteza 0 10
خوابیدن با دستگاه اکسیژن ساز جریان ثابتدر صورتی که خواب شما در طول شب، کیفیت بالایی داشته باشد، علاوه بر سلامت جسمی، سلامت روحی شما نیز بهبود می یابد. به طور کل خواب کافی توانایی های ذهنی مانند تمرکز، حافظه، قدرت تفکر، توانایی حل مشکلات و قدرت تصمیم گیری را زیاد کرده و منجر به کاهش استرس و اضطراب می شود. برخی از افراد می بایست در هنگام خواب از دستگ..
۲۰ اردیبهشت انواع مسافرت با دستگاه اکسیژن ساز
KhalilNasab Morteza 0 13
انواع مسافرت با دستگاه اکسیژن سازاکسیژن درمانی بدین معنا نیست که فرد دیگر نمی تواند لذت انواع مسافرت را تجربه کند، حتی برای افرادی ک لازم است دائما از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کند. البته مسافرت در این شرایط نیازمند اندکی برنامه ریزی و رعایت نکاتی است که در این مقاله به آن پرداخته می شود. در ابتدا لازم است در ارتباط با این سفر با پزشک مشورت شود تا ..
۱۸ اردیبهشت مزایای بای پپ درمانی
KhalilNasab Morteza 0 13
مزایای بای پپ درمانیکیفیت خواب پایین یکی از مشکلات رایج در بسیاری از کشورهاست. برای مثال در استرالیا از هر سه نفر، یک نفر با مشکلات خواب دست و پنجه نرم میکند که معمولا دلیل اصلی آن، آپنهی خواب است. این بیماری یک اختلال خواب خطرناک است که به موجب آن تنفس فرد، در طول خواب قطع میشود. با این حال، خوشبختانه این بیماری را میتوان به کمک سی پپ درمانی یا با..
۸ اردیبهشت نگهداری از اکسیژن ساز پرتابل
KhalilNasab Morteza 0 31
نگه داری از اکسیژن ساز پرتابلتصور این مسئله که استفاده از دستگاه اکسیژن پرتابل علاوه بر کمک به سیستم تنفسی به ما اجازه می دهد به فعالیت های بیرون از خانه نیز بپردازیم، بسیار آرامش بخش است. این دستگاه به خصوص برای بیماران ریوی بسیار کاربردی است و بنا بر شواهد می تواند علاوه بر بهبود روند بیماری، به بالا بردن کیفیت خواب، حالات روحی و کیفیت زندگی نیز ..
۶ اردیبهشت مزایای اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل)
KhalilNasab Morteza 0 33
مزایای اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل)در زمان گذشته، افرادی که از اکسیژن درمانی استفاده می کردند، گزینه های زیادی برای انتخاب نوع اکسیژن درمانی خود نداشتند. در واقع، در گذشته وسیله های رایج اکسیژن درمانی شامل کپسول اکسیژن و اکسیژن مایع می شد که حمل و نقل آن ها به دلیل وزن زیادشان بسیار سخت بود. همچنین این وسیله ها نیاز به تعویض و پرکردن مجدد دارند؛ زی..
۵ اردیبهشت روند بای پپ درمانی
KhalilNasab Morteza 0 30
روند بای پپ درمانیدرمان با دستگاه بای پپ برای بیماری های بسیاری تجویز شده و تاثیر مثبتی بر روند درمان و کیفیت زندگی بیماران می گذارد. در صورتی که این روش درمان به تازگی برای شما تجویز شده است، ممکن است در ابتدا اندکی سردرگم باشید. از این رو لازم است اطلاعاتی ابتدایی درباره ی این روش درمان داشته باشید که در این مقاله ذکر می شوند. پیش از بای پپ درمان..
۳۱ فروردین جلوگیری از خشکی بینی، دهان و گلو هنگام اکسیژن درمانی
KhalilNasab Morteza 0 49
جلوگیری از خشکی بینی، دهان و گلو هنگام اکسیژن درمانیدر صورتی که که میزان استفاده ی شما از دستگاه اکسیژن ساز بیشتر از چند ساعت در روز است، یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود، احساس خشکی و ناراحتی در دهان، بینی و گلو است. این اتفاق ممکن است در ابتدای شروع روند اکسیژن درمانی برای بسیاری از افراد اتفاق بیفتد که برخی به آن عادت کرده و برخی دی..
۲۹ فروردین مزایای استفاده از دستگاه بای پپ برای آپنه ی خواب
KhalilNasab Morteza 0 40
مزایای استفاده از دستگاه بای پپ برای آپنهی خوابکیفیت خواب بسیاری از افراد در سراسر جهان بسیار پایین است که می تواند دلایل مختلفی از جمله اضطراب و انواع بیماری های تنفسی داشته باشد. یکی از این بیماریهای تنفسی آپنه ی خواب است که به موجب آن تنفس فرد هنگام خوابیدن قطع و وصل میشود. خوشبختانه این بیماری با استفاده از دستگاه های کمک تنفسی سی پپ و بای پپ ق..
۲۵ فروردین تفاوت میان دستگاه اکسیژن ساز و سی پپ
KhalilNasab Morteza 0 49
تفاوت میان دستگاه اکسیژن ساز و سی پپدستگاه اکسیژن ساز و سی پپ هر دو از دستگاه های کمک تنفسی هستند که ممکن است برای دلایل گوناگونی توسط پزشک تجویز شوند. در صورتی که هرکدام از این دستگاه ها به تازگی برای شما تجویز شده باشند، ممکن است بخواهید بیشتر با آن ها و تفاوت های شان آشنا شوید.دستگاه اکسیژن ساز چیست؟دستگاه اکسیژن ساز برخلاف کپسول های اکسیژن که د..
۱۸ فروردین اکسیژن درمانی برای افرادی مبتلا به ضعف استخوان هستند
KhalilNasab Morteza 0 62
اکسیژن درمانی برای افرادی مبتلا به ضعف استخوان هستندعوامل بسیای مانند افزایش سن موجب میشوند استخوانهای انسان شروع به تحلیل رفتن کرده و در معرض پوکی استخوان قرار بگیرند. تراکم استخوان در بسیاری از افراد با افزایش سن شروع به تحلیل رفتن می کند، از این رو لازم است با انجام اقداماتی مانند تغذیهی مناسب و اکسیژن درمانی از پیشرفت آن و ابتلا به پوکی استخوان..
۱۶ فروردین سفر با اکسیژن ساز پرتابل
KhalilNasab Morteza 0 67
سفر با اکسیژن ساز پرتابلهمان طور که می دانیم دستگاه اکسیژن پرتابل (قابل حمل) می تواند کیفیت زندگی افرادی که می بایست تحت اکسیژن درمانی باشند، به طور چشم گیری بهبود ببخشد. استفاده از این دستگاه به این افراد کمک می کند تا بتوانند سبک زندگی فعالی داشته باشند که شامل فعالیت هایی مانند باغبانی، گردش و ورزش میشود. علاوه بر این، اکسیژن سازهای پرتابل به شم..
۲۵ اسفند شرکت لوون اشتاین (Löwenstein Medical)
KhalilNasab Morteza 0 768
شرکت لوون اشتاین (Löwenstein Medical)شرکت لوون اشتاین مدیکال در سطح بینالملل نام آشناییست که به طراحی های متنوع و کیفیت بالا مشهور است. حیطهی کاری این شرکت در رابطه با محصولات زیر است:دستگاه های کمک تنفسی مثل سی پپ (CPAP) و بای پپ (BiPAP)بیهوشیونتیلاسیونتست خوابنوزادان این شرکت نزدیک به 70 سال قدمت دارد که او را تبدیل به یکی از باتجربه ترین شرکت ها..
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)