منو
Your Cart

شرایط خرید و عضویت در سایت درمانچی

قوانین و مقررات استفاده از سایت تخصصی درمانچیاستفاده شما از سایت تخصصی “درمانچی” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1.      خرید کالا از سایت تخصصی “درمانچی” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرداطلاعات و مشخصات کالاهای عرضهشده در سایت تخصصی “درمانچی” از منابع زیر تامین می‌شود:

·        اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند.

·        اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از این رو سایت تخصصی “درمانچی” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را دربروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

2.      سایت تخصصی “درمانچی” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این مجموعه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

3.      سایت تخصصی “درمانچی” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

4.      سایت تخصصی “درمانچی” از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی کند.

5.      خدمات و محتويات سايت، صرفا برای استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

6.      كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

7.      مالکیت معنوی محتويات سایت تخصصی “درمانچی” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سایت تخصصی “درمانچی” مي باشد.

 

شرایط فروش

1.      در صورتي كه درمانچی به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد.

2.      ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

3.      مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.


شرایط ارسال

1.      درمانچی در بازه های زمانی اعلام شده برای ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارشات به ثبت رسیده تا 48 ساعت جا به جا کند

2.      روزهای کاری معمول: روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9.00 تا 16 مشمول یک روز کاری است و سفارش‌های ثبت شده در این روزها و در این بازه ساعت و با توجه به آدرس مقصد حداکثر تا 48 ساعت به دست شما مشتری محترم  می‌رسد.

3.      روزهای تعطیل و نیمه وقت کاری: سفارش‌هایی که در روز های پنج شنبه و یا در روزهای تعطیل به ثبت رسیده باشد، (در صورتی که مقصد خارج شهر تهران باشد) در اولین روز کاری بعد از تعطیلی برای شما ارسال می‌شود و مشمول طی زمان یک روز کاری خواهد بود.

4.      در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

منظور از تهران فقط مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران است و شهرستان‌های اسلام‌شهر، رباط‌ ‌کریم،کهریزک،دماوند، بومهن، رودهن، پردیس، جاجرود، لواسان و ورداورد جزء تهران حساب نمی‌شوند .


 هزینه ارسال

تمامی ارسال ها به خارج شهر تهران ، به صورت پس کرایه بوده و هزینه حمل آن بر عهده خریدار خواهد بود.

این هزینه به اطلاع شما خواهد رسید.


هزینه اعزام کارشناس

در صورت نیاز به اعزام کارشناس ، هزینه کارشناسی و ایاب ذهاب بر عهده مشتری بوده و بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.


 


شرایط برگشت کالا


1.      هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “09100191614 “و يا ايميل sales@darmanchi.com  به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.


(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيري ميگردد)


2.      اگر پس از تحویل کالا، هرگونه مغایرت یا نقص فنی نسبت به سفارش ثبت شده توسط مشتری وجود داشته باشد؛ درمانچی بدون قید و شرط، کالا را از مشتری تحویل میگیرد. پس از بررسی کالای مرجوعی توسط بخش فنی، اگر کالا از نظر عملکرد دچار اختلال اساسی باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال میشود و در صورتی که نقص گزارش شده اساسی نباشد؛ با برطرف کردن نقص مذکور، کالا برای مشتری ارسال میشود. در صورتی که مشتری بدون هماهنگی کالا را مرجوع کند؛ یا اینکه کالای بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد؛ هزینه ی ارسال رفت و برگشت، طبیعتا بر عهده ی مشتریست.


3.      با توجه به ماهیت کالای ارائه شده ، برگشت کالاهای پزشکی و بهداشتی به هیچ عنوان امکانپذیر نمیباشد بنابراین خواهشمند است قبل از خرید حتما با کارشناسان ما جهت مشاوه تماس حاضل فرمایید.