منو
Your Cart

سی پپ اتوماتیک , اتو سی پپ, AutoCPAP , APAP, سی پپ ساده , CPAP

سی پپ   Continuous Positive Airway Pressure - CPAP دستگاه هایی هستند که جهت کمک به بیماران دارای  اختلالات و وقفه های تنفسی هنگام خواب.

این دستگاه با ایجاد فشار در راه های هوایی در طول مدت استفاده باعث جلوگیری از ایجاد وقفه های تنفسی  در طول خواب شده و خوابی راحت و کامل را برای بیماران محیا می سازد. 

سی پپ ها به دو دسته زیر تقسیم میشود.

  1. سی پپ ساده CPAP
    ساده ترین نوع دستگاه های کمک تنفسی هستند که تنها یک فشار ثابت را در طول خواب به بیمار میرستند.
    کاربران اصلی  آن بیماران دارای اختلالات ساده و مغلوم خواب هستند.
  2. سی پپ اتوماتیک Auto CPAP 
    نوع پیشرفته تر دستگاه های ساده هستند که به جای ایجاد یک فشار ثابت ، یک فشار با مقدار متغیر را در طول استفاده برای بیمار فراهم مینماید. فشار بر اساس شدت و مدت فقفه تغییر میکند.
    این دستگاه مناسب بیمارانی که خواهان رحتی بیشتر در طول استفاده و همچنین بیمارانی که نیاز به فشار های بالای سی پپ دارند خواهد بود.

با توجه به تنوع دستگاه ها ، خواهشمند است قبل از ثبت سفارش خود با کارشناسان ما مشور فرمایید.


دستگاه سی پپ Prisma SOFT، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :حداکثر فشار دمی 20 سانتی متر آبکم ص..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
دستگاه سی پپ اتوماتیکPrisma SMART ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :حداکثر فشار دمی 20 سانتی ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)