منو
Your Cart

سی پپ اتوماتیک , اتو سی پپ, AutoCPAP , APAP, سی پپ ساده , CPAP

سی پپ   Continuous Positive Airway Pressure - CPAP دستگاه هایی هستند که جهت کمک به بیماران دارای  اختلالات و وقفه های تنفسی هنگام خواب.

این دستگاه با ایجاد فشار در راه های هوایی در طول مدت استفاده باعث جلوگیری از ایجاد وقفه های تنفسی  در طول خواب شده و خوابی راحت و کامل را برای بیماران محیا می سازد. 

سی پپ ها به دو دسته زیر تقسیم میشود.

  1. سی پپ ساده CPAP
    ساده ترین نوع دستگاه های کمک تنفسی هستند که تنها یک فشار ثابت را در طول خواب به بیمار میرستند.
    کاربران اصلی  آن بیماران دارای اختلالات ساده و مغلوم خواب هستند.
  2. سی پپ اتوماتیک Auto CPAP 
    نوع پیشرفته تر دستگاه های ساده هستند که به جای ایجاد یک فشار ثابت ، یک فشار با مقدار متغیر را در طول استفاده برای بیمار فراهم مینماید. فشار بر اساس شدت و مدت فقفه تغییر میکند.
    این دستگاه مناسب بیمارانی که خواهان رحتی بیشتر در طول استفاده و همچنین بیمارانی که نیاز به فشار های بالای سی پپ دارند خواهد بود.

با توجه به تنوع دستگاه ها ، خواهشمند است قبل از ثبت سفارش خود با کارشناسان ما مشور فرمایید.


دستگاه سی پپ اتوماتیکPrisma SMART ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :حداکثر فشار دمی 20 سانتی ..
14,170,000 تومان
بدون مالیات:14,170,000 تومان
سی پپ Airsense Elite رسمد - ResMed ساخت استرالیا سی پپ Airsense Elite رسمد - ResMed ساخت استرالیا
جدید موجود نیست.
برند: ResMed | رسمد مدل: Airsense Elite
دستگاه سی پپ  Airsense Elite  جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد.دارای تکنولوژی تنفس آسان EPRحداکثر فشار دمی 20 سانتی متر آببی صدازیبایی ظاهری..
14,700,000 تومان
بدون مالیات:14,700,000 تومان
سی پپ DreamStar Info سفام - SEFAM ساخت فرانسه سی پپ DreamStar Info سفام - SEFAM ساخت فرانسه
جدید موجود نیست.
برند: SEFAM | سفام مدل: DreamStar Info
ین دستگاه برای بیماران مبتلا به آپنه انسدادی خواب (OSA) است که دارای حافظه داخلی و قابلیت تشخیص و ثبت آپنه، هایپو آپنه، خروپف، محدودیت جریان دم، تمایز بین آپنه های انسدادی و مرکزی و سطح نشت هوای خروجی می باشد که به پزشک اجازه می دهد میزان اثربخشی درمان را بررسی کند.Sefam شرکت فرانسوی در طراحی، تولید..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
سی پپ اتوماتیک Airsense Autoset For Her رسمد - ResMed ساخت استرالیا سی پپ اتوماتیک Airsense Autoset For Her رسمد - ResMed ساخت استرالیا
جدید موجود نیست.
برند: ResMed | رسمد مدل: Airsense Autoset For Her
دستگاه اتو سی پپ Airsense Autoset For Her  جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد. دستگاه فوق دارای مود اتوماتیک پیشرفته بوده که تغییرات فشار در طول استفاده را برای بیماران راحت تر مینماید. علامه بر مود معمول سی پپ اتوماتیک ، دارای مود تنفسی اتوماتیک توسعه یافته برای الگوریتم تنف..
20,300,000 تومان
بدون مالیات:20,300,000 تومان
سی پپ اتوماتیک Airsense Autoset رسمد - ResMed ساخت استرالیا سی پپ اتوماتیک Airsense Autoset رسمد - ResMed ساخت استرالیا
جدید موجود نیست.
برند: ResMed | رسمد مدل: Airsense Autoset
دستگاه اتو سی پپ Airsense Autoset  جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد. دستگاه فوق دارای مد اتوماتیک پیشرفته بوده که تغییرات فشار در طول استفاده را برای بیماران راحت تر مینماید.دارای تکنولوژی تنفس آسان EPRحداکثر فشار دمی 20 سانتی متر آببی صدازیبایی ظاهری و شیک..
20,300,000 تومان
بدون مالیات:20,300,000 تومان
سی پپ اتوماتیک DreamStar Auto سفام - SEFAM ساخت فرانسه سی پپ اتوماتیک DreamStar Auto سفام - SEFAM ساخت فرانسه
جدید موجود نیست.
برند: SEFAM | سفام مدل: DreamStar Auto
این دستگاه برای بیماران مبتلا به آپنه انسدادی خواب (OSA) است که دارای حافظه داخلی و قابلیت تشخیص و ثبت آپنه، هایپو آپنه، خروپف، محدودیت جریان دم، تمایز بین آپنه های انسدادی و مرکزی و سطح نشت هوای خروجی می باشد که به پزشک اجازه می دهد میزان اثربخشی درمان را بررسی کند.Sefam شرکت فرانسوی در طراحی، تولی..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
سی پپ Prisma SOFT لوون اشتاین - Lowenstein ساخت آلمان سی پپ Prisma SOFT لوون اشتاین - Lowenstein ساخت آلمان
جدید موجود نیست.
دستگاه سی پپ Prisma SOFT، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :حداکثر فشار دمی 20 سانتی متر آبکم ص..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)