منو
Your Cart

دستگاه بای پپ چیست

دستگاه بای پپ چیست

 بای پپ   Bilevel Positive Airway Pressure - BiPAP دستگاه هایی هستند که جهت کمک به بیماران دارای مشکلات ریوی و یا اختلالات خواب.

این دستگاه با ایجاد اختلاف فشار بین دم و بازدم و همچنین کنترل زمان دم باعث تنظیم فرآیند تنفسی بیمار می شود و بیمار را قادر به تنفس به همراه دستگاه می کند. 

بای پپ ها دارای انواع مختلفی بوده که در دسته های زیر قابل تقسیم هستند.

 1. دستگاه بای پپ  اس  -  BiPAP S
  ساده ترین نوع بای پپ هستند. تمرکز اصلی آن ها تنظیم فشار هوا سیستم تنفسی در دم (IPAP) و بازدم (EPAP) میباشد.

 2. دستگاه بای پپ اس تی - BiPAP ST
  این دستگاه مناسب بیمارانی هست که علاوه فشار سیستم ریوی ، نیاز به یک حداقل تعداد تنفس در دقیقه هستند.  
  کاربرد اصلی این دستگاه برای بیماران حاد ریوی ، بیماران دارای اختلال در گاز های خونی و همچنین بیماران دارای مشکلات شدید اختلالات خواب میباشد.

 3. دستگاه بای پپ حجمی - VAPS BiPAP
  بای پپ های حجمی و یا اصطلاحا VAPS ها نوع هوشمندی از دستگاه های بای پپ اس تی هستند که با توجه به نیاز بیمار به حجم هوا مشخص (Tidal Volume) فشار های متغییری را در هر تنفس ایجاد میکند.
  کاربرد اصلی آن برای بیماران دارای شرایط متغیر تنفسی و همچنین بیماران حاد ریوی که دستگاه اس تی نیازشان را تامین نمیکند است.

 4. دستگاه های بای پپ اتوماتیک - Auto BiPAP
  این دستگاه ها با توجه به شرکت سازنده ، دارای الگوریتم های متفاوتی هستند.پیشنهاد می شود قبل از خرید با کارشناسان ما مشورت فرمایید.
  کاربرد اصلی آنها برای بیماران دارای وقفه های شدید تنفسی در خواب است.

 5. دستگاه های ای اس وی - BiPAP ASV
  نوع خاصی از بای پپ ها هستند که صرفا برای بیماران دارای مشکلات خاص تنفسی در خواب کاربرد داشته و استفاده نادرست از آنها بدون اطلاع از نوع بیماری و نحوه تنظیم میتنواند خطرات جدی در پی داشته باشد.


با توجه به انواع بای پپ ها و کارکرد های متفاوت هریک ، خرید اشتباه گاها بسیار هزینه بر مالی و  یا حتی جانی خواهد بود که میتوانید در صورت مشورت با کارشناسان با تجربه از آنها کاسته و با اطمینان خرید فرمایید.


بیشتربدانید:

برند: ResMed | رسمد مدل: AirCurve CS PaceWave
دستگاه بای پپ  AirCurve CS PaceWave، جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد. این دستگاه از نوع دستگاه های بای پپ َASV - Adoptive Servo Ventilation  بوده و الگوریتم آن برای استفاده بیماران دارای اختلالات خواب خاص طراحی شده است. الگوریتم پیشرفته ASV با تطبیق پیوسته با شرا..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
برند: SEFAM | سفام مدل: DreamStar Duo ST
شرکت فرانسوی SEFAM یک شرکت متخصص در طراحی، تولید و توزیع تجهیزات تشخیصی و درمانی برای بیماری های تنفسی است.DreamStarTM Duo ST دارای الگوریتم تشخیص فلو بوده که هماهنگی بین بیمار و دستگاه را بهینه می کند. این دستگاه دارای حافظه داخلی بوده و قابلیت تشخیص و ثبت اختلالات تنفسی همچون آپنه، هایپو آپنه، خرو..
33,500,000 تومان
بدون مالیات:33,500,000 تومان
برند: SEFAM | سفام مدل: DreamStar Duo
شرکت فرانسوی SEFAM یک شرکت متخصص در طراحی، تولید و توزیع تجهیزات تشخیصی و درمانی برای بیماری های تنفسی است.DreamStarTM Duo دارای الگوریتم تشخیص فلو بوده که هماهنگی بین بیمار و دستگاه را بهینه می کند. این دستگاه دارای حافظه داخلی بوده و قابلیت تشخیص و ثبت اختلالات تنفسی همچون آپنه، هایپو آپنه، خروپف،..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
برند: ResMed | رسمد مدل: Lumis 100 S
دستگاه بای پپ  Lumis 100، جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد. دستگاه Lumis 100دستگاه کمک تنفسی BiPAP است که به سبب داشتن سابقه درخشان و رضایت بیماران به جهت استفاده از دستگاه توانسته اعتماد حداکثری و بالایی را در بین جامعه پزشکان و بیماران در سراسر دنیا کسب کند و اکثر پزشکان ..
41,612,900 تومان
بدون مالیات:41,612,900 تومان
برند: ResMed | رسمد مدل: Lumis 100 ST
دستگاه بای پپ  Lumis 100، جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد. دستگاه Lumis 100دستگاه کمک تنفسی BiPAP است که به سبب داشتن سابقه درخشان و رضایت بیماران به جهت استفاده از دستگاه توانسته اعتماد حداکثری و بالایی را در بین جامعه پزشکان و بیماران در سراسر دنیا کسب کند و اکثر پزشکان ..
44,109,000 تومان
بدون مالیات:44,109,000 تومان
برند: ResMed | رسمد مدل: Lumis 150 ST
دستگاه بای پپ Lumis 150 ، جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد. دستگاه Lumis 150  دستگاه کمک تنفسی BiPAP است که به سبب داشتن سابقه درخشان و رضایت بیماران به جهت استفاده از دستگاه توانسته اعتماد حداکثری و بالایی را در بین جامعه پزشکان و بیماران در سراسر دنیا کسب کند و اکثر پزشکا..
55,608,500 تومان
بدون مالیات:55,608,500 تومان
دستگاه بای پپ Prisma25S ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :دارای تکنولوژی انحصاری TRIlevel جهت..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
دستگاه بای پپ Prisma25ST ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :دارای تکنولوژی انحصاری TRIlevel جه..
43,600,000 تومان
بدون مالیات:43,600,000 تومان
دستگاه بای پپ Prisma30ST ، جزو سری جدید محصولات کمپانی آلمانی Lowenstein Medical میباشد.این محصولات سابقا با برند Weinmann آلمان در کشور توضیع شده و پس از خرید این کمپانی توسط Lowenstein ، با برند جدید مشغول به فعالیت می باشند.از جمله ویژگی های این محصول میتوان به :دارای تکنولوژی انحصاری TRIlevel جه..
53,410,000 تومان
بدون مالیات:53,410,000 تومان
بای پپ Sepray i Series P1 میکومی - Micomme ساخت چین بای پپ Sepray i Series P1 میکومی - Micomme ساخت چین
جدید موجود نیست.
برند: Micomme | میکومی مدل: iSeries P1
دستگاه بای پپ Micomme Sepray i Series P1 ، جزو  جدیدترین و بروزترین دستگاه های کمک تنفسی میباشد. دستگاه Sepray i Series P1  دستگاه کمک تنفسی BiPAP است که به سبب داشتن آخرین و بروزترین فناوری های دستگاه های کمک تنفسی و همچنین قیمت های مقرون به صرفه ، مخاطبان بسیاری را به خود جذب ک..
25,600,000 تومان
بدون مالیات:25,600,000 تومان
برند: ResMed | رسمد مدل: AirCurve VAuto
دستگاه بای پپ  AirCurve VAuto، جزو سری 10 محصولات کمپانی آمریکایی ResMed میباشد. این دستگاه از نوع دستگاه های اتو بای پپ (بای پپ اتوماتیک) بوده و الگوریتم آن برای استفاده بیماران دارای اختلالات خواب طراحی شده است.این دستگاه بای پپی  است که از الگوریتم  AutoSet ™ و الگوریتم Easy-B..
39,749,000 تومان
بدون مالیات:39,749,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)