منو
Your Cart

اکسیژن ساز

اکسیژن ساز

اکسیژن ساز , اکسیژن ساز پرتابل , اکسیژن ساز ثابت

اکسیژن ساز ها دستگاه های پزشکی هستند که با گرفتن هوا از محیط و عبور آن از فیلتر های مخصوص (زئولیت) ، اکسیژن را با خلوص بالای 92% از آن جدا کرده و با استفاده از شلنگ اکسیژن (نازال کانولا ) و یا ماسک به بیمار می رساند.

اکسیژن ساز ها را میتوان از ابعاد گوناگون مورد دسته بندی قرار داد که مهمترین آنها در زیر توضیح داده شده اند :


 1. وزنی :
  1. اکسیژن ساز ایستاده :
   اکسیژن ساز های معمول و مورد استفاده  اکثر بیماران که توان مصرفی بالایی دارند و امکان تولید جریان های هوای متفاوت را دارا میباشند. این اکسیژن ساز ها به دلیل استفاده از کمپرسور سنگین وزن بوده (عموما بیش از 12 کیلوگرم)
  2. اکسیژن ساز پرتابل :
   اکسیژن ساز های دارای باتری داخلی و توان تولید جریان های هوا محدود، مناسب برای بیمارانی که نیاز به اکسیژن با جریان های کم دارند.

 2. توان تولیدی جریان هوا : 
                 
  اکسیژن ساز ها از لحاظ توان تولیدی اکسیژن در دقیقه ، میتوان به چند دسته تقسیم نمود
  1. 5 لیتری (اکسیژن ساز های معمول و مورد استفاده اکث بیماران)
  2. 8 لیتری
  3. 10 لیتری
  4. بیش از 10 لیتر

 3. نوع تولید جریان هوا :
  1. جریان ثابت یا Continues : اکثر اکسیژن ساز ها ازاین نوع هستند. در تمام طول استفاده میزان تنظیمی را به صورت ثابت ایجاد میکند.
  2. پالسی (Pulse) : در این نوع اکسیژن ساز ، برای صرفه جویی در مصرف ، اکسیژن تنها در زمان دم تولید شده و هنگام بازدم اکسیژنی از آن خارج نمیشود. اکثر اکسیژن ساز های پرتابل از این فنآوری استفاده مینمایند.


بیشتر بدانید :

اکسیژن ساز 10 لیتری ZenithMed زنیت مد ساخت چین اکسیژن ساز 10 لیتری ZenithMed زنیت مد ساخت چین
جدید موجود نیست.
برند: ZenthMed | زنیت مد مدل: KSOC-10
شرکت چینی زنیت مد - ZenithMed یکی از تولیدکنندگان فعال در زمینه تجهیزات تنفسی و کمک تنفسی است که تحت لیسانس سوئیس در حال فعالیت مباشد.اکسیژن ساز 10 لیتری زنیت مد دارای خلوص اکسیژن بالای 92 درصد بوده و دبی آن از 1 الی 10 لیتر در دقیقه قابل تنظیم است.با توجه به بزرگتر بودن سایز کمپرسور دستگاه های 10 ل..
55,000,000 تومان
بدون مالیات:55,000,000 تومان
دستگاه اکسیژن ساز Ever Flo ساخت شرکت آمریکایی رسپیرونیکس بوده که توانسته است یکی از کم صداترین دستگاه های دنیا رو تولید کند.این دستگاه توانایی تولید اکسیژن با خلوص بالای 94 درصد را با دِبی 1 تا 5 لیتر در دقیقه  را دارد. این دستگاه با توجه به ماهیت آن در تنطیم خلوص اکسیژن و دارا بودن آنیون ..
55,000,000 تومان
بدون مالیات:55,000,000 تومان
اکسیژن ساز 5 لیتری Hikoneb هایکونب ساخت ترکیه اکسیژن ساز 5 لیتری Hikoneb هایکونب ساخت ترکیه
جدید موجود نیست.
برند: Kare Medical | کاره مدیکال مدل: Mini 5
دستگاه های اکسیژن ساز هایکونب ترکیه بوده و توانایی تولید اکسیژن با خلوص بالای 92 درصد را با دِبی 1 تا 5 لیتر در دقیقه  را دارد.در اکسیژن ساز خانگی اکسیژن پلاس صفحه نمایشی دیجیتال جهت نمایش میزان خلوص گاز اکسیژن تولید شده وجود دارد و بیمار می تواند در هر لحظه خلوص گاز تنفسی خود را کنترل کند.از و..
27,250,000 تومان
بدون مالیات:27,250,000 تومان
برند: OXAS | اکساز مدل: OXAS 5Lit
دستگاه اکسیژن ساز اکساز ساخت شرکت ایرانی سهند بهساز طب جم بوده و به عنوان یکی از بهترین دستگاه های اکسیژن ساز خانگی تولید شده در ایران شناخته می شود.اکساز توانایی تولید اکسیژن با خلوص بالای 95درصد را با دِبی 1 تا 5 لیتر در دقیقه  را دارد.این دستگاه حاصل سالها تجربه متخصصین بوده و با رفع اشکالات..
19,000,000 تومان
بدون مالیات:19,000,000 تومان
برند: Zist Tajhiz | زیست تجهیز مدل: Oxygen Plus 5
دستگاه اکسیژن ساز OxygenPlus ساخت شرکت ایرانی زیست تجهیز بوده و این دستگاه به عنوان اولین دستگاه اکسیژن ساز خانگی تولید شده در ایران شناخته میوشد.اکسیژن پلاس توانایی تولید اکسیژن با خلوص بالای 92 درصد را با دِبی 1 تا 5 لیتر در دقیقه  را دارد. این دستگاه با توجه به ماهیت آن در تنطیم خلوص اکسیژن ..
13,625,000 تومان
بدون مالیات:13,625,000 تومان
برند: Nidek Medical | نایدک مدیکال مدل: Nidek Nuvo 8
دستگاه اکسیژن ساز Nidek Nuvo ساخت شرکت نایدک آمریکا می باشد. از مهمترین مزایای آن وزن نسبتاً سبک، کیفیت ساخت، عملکرد بدون صدا و نداشتن استرس تمام شدن کپسول اکسیژن و دسترسی در تمام طول شبانه روز به اکسیژن است. انتخابی مناسب و کارآمد به ویژه برای کاربران خانگی به شمار میرود.کارایی و طول عمرکم صداسبک (..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
اکسیژن ساز پرتابل InogenOne G5 اینوژن - Inogen ساخت آمریکا اکسیژن ساز پرتابل InogenOne G5 اینوژن - Inogen ساخت آمریکا
جدید موجود نیست.
برند: Inogen | اینوژن مدل: InogenOne G5
دستگاه اکسیژن ساز پرتابل InogenOne G5 ساخت شرکت آمریکایی اینوژن بوده که توانسته است خود را به برترین تولید کننده دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل تبدیل نماید.این دستگاه توانایی تولید اکسیژن با خلوص های مختلف را با قابلیت 6 تنظیم متفاوت دارد.این دستگاه سبک ترین دستگاه اکسیژن ساز پرتابل تولید شده در ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)