منو
Your Cart

اکسیژن ساز

اکسیژن ساز , اکسیژن ساز پرتابل , اکسیژن ساز ثابت

اکسیژن ساز ها دستگاه های پزشکی هستند که با گرفتن هوا از محیط و عبور آن از فیلتر های مخصوص (زئولیت) ، اکسیژن را با خلوص بالای 92% از آن جدا کرده و با استفاده از شلنگ اکسیژن (نازال کانولا ) و یا ماسک به بیمار می رساند.

اکسیژن ساز ها را میتوان از ابعاد گوناگون مورد دسته بندی قرار داد که مهمترین آنها در زیر توضیح داده شده اند :


 1. وزنی :
  1. اکسیژن ساز ایستاده :
   اکسیژن ساز های معمول و مورد استفاده  اکثر بیماران که توان مصرفی بالایی دارند و امکان تولید جریان های هوای متفاوت را دارا میباشند. این اکسیژن ساز ها به دلیل استفاده از کمپرسور سنگین وزن بوده (عموما بیش از 12 کیلوگرم)
  2. اکسیژن ساز پرتابل :
   اکسیژن ساز های دارای باتری داخلی و توان تولید جریان های هوا محدود، مناسب برای بیمارانی که نیاز به اکسیژن با جریان های کم دارند.

 2. توان تولیدی جریان هوا : 
                 
  اکسیژن ساز ها از لحاظ توان تولیدی اکسیژن در دقیقه ، میتوان به چند دسته تقسیم نمود
  1. 5 لیتری (اکسیژن ساز های معمول و مورد استفاده اکث بیماران)
  2. 8 لیتری
  3. 10 لیتری
  4. بیش از 10 لیتر

 3. نوع تولید جریان هوا :
  1. جریان ثابت یا Continues : اکثر اکسیژن ساز ها ازاین نوع هستند. در تمام طول استفاده میزان تنظیمی را به صورت ثابت ایجاد میکند.
  2. پالسی (Pulse) : در این نوع اکسیژن ساز ، برای صرفه جویی در مصرف ، اکسیژن تنها در زمان دم تولید شده و هنگام بازدم اکسیژنی از آن خارج نمیشود. اکثر اکسیژن ساز های پرتابل از این فنآوری استفاده مینمایند.
دستگاه اکسیژن ساز Ever Flo ساخت شرکت آمریکایی رسپیرونیکس بوده که توانسته است یکی از کم صداترین دستگاه های دنیا رو تولید کند.این دستگاه توانایی تولید اکسیژن با خلوص بالای 94 درصد را با دِبی 1 تا 5 لیتر در دقیقه  را دارد. این دستگاه با توجه به ماهیت آن در تنطیم خلوص اکسیژن و دارا بودن آنیون ..
0 تومان
بدون مالیات:0 تومان
برند: OXAS | اکساز مدل: OXAS 5Lit
دستگاه اکسیژن ساز اکساز ساخت شرکت ایرانی سهند بهساز طب جم بوده و به عنوان یکی از بهترین دستگاه های اکسیژن ساز خانگی تولید شده در ایران شناخته می شود.اکساز توانایی تولید اکسیژن با خلوص بالای 95درصد را با دِبی 1 تا 5 لیتر در دقیقه  را دارد.این دستگاه حاصل سالها تجربه متخصصین بوده و با رفع اشکالات..
15,500,000 تومان
بدون مالیات:15,500,000 تومان
برند: Zist Tajhiz | زیست تجهیز مدل: Oxygen Plus 5
دستگاه اکسیژن ساز OxygenPlus ساخت شرکت ایرانی زیست تجهیز بوده و این دستگاه به عنوان اولین دستگاه اکسیژن ساز خانگی تولید شده در ایران شناخته میوشد.اکسیژن پلاس توانایی تولید اکسیژن با خلوص بالای 92 درصد را با دِبی 1 تا 5 لیتر در دقیقه  را دارد. این دستگاه با توجه به ماهیت آن در تنطیم خلوص اکسیژن ..
12,535,000 تومان
بدون مالیات:12,535,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)